ANGLIČTINA V DOBĚ KARANTÉNY KVŮLI KORONAVIRU

15.03.2020 08:45

Dobrý den, rozhodla jsem se, že za současné situace přecházím ve výuce u všech klientů na on-line výuku. Používáme SKYPE nebo Facebook, případně Whats app na https://www.skype.com/cs/get-skype/ nebo Viber možností obrazového přenosu. Pokud máte zkušenosti s nějakou jinou aplikací, která poskytuje podobný komfort, ráda se přizpůsobím.

 

Mám z minula velmi dobré zkušenosti se SKYPE, vyučuji tak studenty v Rusku nebo na Ukrajině, které připravuji na nostrifikační zkoušky potřebné pro studium na VŠ v Česku, využívala jsem SKYPE i v době, kdy jsem pobývala v Anglii a připravovala jsem svoje studenty v Česku k maturitě nebo jen tak při procvičování konverzace.

 

Funguje to následovně: zašlu mailem nebo přes Facebook materiál, který si můžete vytisknout. Dále používám sdílený soubor, ke kterému dostanete oprávnění k provádění změn (to bývají doplňovací cvičení), tento soubor současně vidím já i Vy a obě strany do něj mohou současně vstupovat a přidávat komentáře. Zároveň se slyšíme a můžeme si vidět (kdo nechce, ten si vypne kameru), ale hlavně FUNGUJEME. 

 

Skype stáhnete do PC zde: https://www.skype.com/cs/get-skype/ .  S instalací můžu na dálku pomoci.... třeba přes whats app.. je to bezpečné, pohodlné a rychlé.

 

Zabráníme zbytečnému šíření choroby a budeme se i nadále bavit a něco dělat, třeba jen abychom zabránili zbytečné depce z toho, že se musíme nějak omezovat. 

 

Nechci o Vás přijít jako o klienta, chci dále pracovat, rozvíjet se a pomáhat Vám zdokonalovat se v angličtině a bavit se. Tohle zvládneme, jsou i horší věci. 

 

Přeji všem pevné zdraví, dobrou náladu, optimismus a chuť do života. 

 

Irena